آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی

آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی

توسط علیرضا جلیلی | 3 شهریور 1402

آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی | خدمات ناخن

آموزش کاشت ناخن که در سالن های زیبایی و زیر نظر اساتید حرفه ای و…

آموزش کاشت ناخن که در سالن های زیبایی و زیر نظر اساتید حرفه ای و متخصص در این حوزه ارائه میشود، شرایطی را فراهم می کند تا بتوانید به بازار کار داخلی و خارجی راه پیدا کنید. در این دوره ها روش ها و تکنیک های مختلف برای کاشت انواع ناخن آموزش داده شده و ابزارها و مراقبت های قبل و بعد و مسائل ایمنی و بهداشتی نیز مورد بررسی قرار میگیرند. با توجه به اینکه تنوع در مدل و طرح ناخن ها بسیار زیاد است، به همین دلیل حرفه ای شدن در این حوزه تنها با پشت سرگذاشتن دوره های عملی امکان پذیر است. با این وجود خانم های زیادی هستند که به دنبال آموزش کاشت ناخن از صفر تا صد در منزل بوده و به همین دلیل در ادامه نکات مفید و کاملی را ارائه می دهیم. این اطلاعات شامل نحوه کاشت ناخن با تیپ، پودر و پلی ژل و هزینه و قیمت دوره های آموزشی و غیره می باشد.

آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی

با توجه به اینکه بازار کار کاشت ناخن در ایران و سایر کشورها بسیار پردرآمد است، به همین دلیل از مدارک بین المللی دوره های آموزش کاشت ناخن آن می توان بعد از مهاجرت نیز استفاده کرد. به عنوان مثال در شهرهای مختلف ترکیه کاشت ناخن به یکی از شغل های پردرآمد برای خانم ها تبدیل شده است که ورود به آن نیاز به مدارک بین المللی دارد. لذا پیشنهاد می کنیم تنها دوره های آموزشی را در این زمینه شرکت کنید که از بین المللی و قابل ترجمه بودن مدرک آنها مطمئن هستید. نکته بسیار مهم اینکه، فنی و حرفه ای هیچگونه مدرک کاشت ناخنی ارائه نمی دهد و تنها مدارک بین المللی قابل قبول در کنسولگری هستند. این دوره ها نه تنها توسط اساتید حرفه ای ارائه میشوند، بلکه برخی از برندهای تولید کننده لوازم آرایشی و مواد کاشت ناخن نیز در این زمینه فعالیت دارند.

قیمت آموزش کاشت ناخن

با توجه به تعداد زیاد تکنیک های کاشت ناخن، هزینه هایی که در هر دوره دریافت میشوند متفاوت است. به عبارت دیگر، قیمت آموزش کاشت ناخن با توجه به تعداد تکنیک ها، مدت دوره، مکان و تجهیزات سالن و آموزشگاه، بین المللی بودن یا نبودن مدارک و همچنین تخصص و اعتبار اساتید همگی می توانند بر نرخ و هزینه نهایی دوره تاثیر داشته باشند. لذا پیشنهاد می‌کنیم اگر هدفتان قدم گذاشتن بصورت حرفه ای در این حوزه است، تنها ارزان بودن دوره های آموزش را ملاک و معیار برای انتخابتان قرار ندهید و حتما تخصص اساتید و تکنیک ها و سرفصل های آموزشی را بررسی کنید.

هزینه آموزش کاشت ناخن با مدرک فنی حرفه ای

هزینه آموزش کاشت ناخن یکی از سوالات افرادی است که می خواهند به این حرفه ای ورود کنند. هزینه آموزش به موارد مختلفی بستگی دارد و در آموزشگاه های مختلف هزینه های مختلفی نیز دریافت می شود. ارائه مدرک بین المللی و فنی حرفه ای هزینه آموزش کاشت ناخن را افزایش می دهد زیرا این دوره کاملا کاربردی خواهد بود.
تجربه مدرس نیز تاثیر مستقیم بر هزینه آموزش کاشت ناخن خواهد داشت. هرچه تجربه بیشتر باشد دوره پربارتر و سودمندتر خواهد بود و قاعدتا هزینه بیشتری نیز خواهد داشت.
ساعت آموزش و تعداد جلسات نیز تعیین کننده هزینه است. هرچه ساعت و تعداد جلسات دوره و موضوعات مورد بررسی بیشتر باشد، نتیجه بهتری خواهد داشت و طبیعتا هزینه نیز بیشتر از دوره های کوتاه تر است.
هدف از آموزش کاشت ناخن برای بسیاری از هنرجوها، وارد شدن به بازار کار است، بنابراین مدرک فنی حرفه ای معتبر می تواند اعتبار کار شما را بیشتر کند و مشتریان به شما اعتماد خواهند کرد. از این رو آموزشگاه هایی که بعد از اتمام دوره آموزش کاشت ناخن، مدرک فنی حرفه ای به شما ارائه می دهند گزینه مناسبی هستند تا سریع تر وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنید.
در دوره آموزش کاشت ناخن تمام موضوعات مربوط به کاشت، ریموو و ترمیم به طور کامل پوشش داده می شود و با یادگیری مراحل صفر تا صد می توانید اطمینان حاصل کنید که می توانید خدمات کاشت ناخن را به طور کامل ارائه دهید و درآمد کسب کنید. همانطور که می دانید امروزه در صنعت زیبایی تحولات زیادی رخ داده است و متدهای زیبایی و درمانی و روتین های مراقبتی به کلی به روش های گذشته متفاوت است. از این رو صنعت زیبایی رونق زیادی داشته و خدمات زیبایی در سراسر دنیا تقاضای زیادی دارند.
با این تفاسیر می توان گفت با داشتن مدرک فنی حرفه و بین المللی بعد از گذراندن آموزش کاشت ناخن می توانید یک شغل مطمئن و با درآمد فوق العاده و رو به رشد داشته باشید و هزینه ای که برای آموزش کاشت ناخن پرداخت کرده اید را در همان روزهای ابتدایی شروع به کار برگردانید. روش های مختلف کاشت ناخن از جمله، پودری، ژلیش، لمینت و بسیاری از روش های دیگر که در دوره آموزش کاشت ناخن پوشش داده می شود می توانید تمام نیازهای مراجعین را برطرف کنید.
استاد شیدا اشتیاقی یکی از سالن های زیبایی معتبر با پرسنل با تجربه و متخصص است که با ارائه دوره های آموزش کاشت ناخن و سایر خدمات زیبایی، تعداد زیادی هنرجو را وارد بازار کار کرده است. برای اطلاع از هزینه دقیق دوره آموزش کاشت ناخن با کارشناسان صحبت کنید. امتیازی که در سالن زیبایی عروس رومینا در نظر گرفته شده است، امکان پرداخت قسطی هزینه دوره است. در طول جلسات دوره می توانید هزینه ها را قسطی پرداخت کنید.

آموزش کاشت ناخن از صفر تا صد

ناخن از مهم ترین بخش های تاثیرگذار بر زیبایی دست می باشد و به همین دلیل تمام خانم ها از کودکی تا بزرگسالی و حتی سالمندی توجه ویژه ای به آنها دارند. علاوه بر لاک زدن معمولی بر روی ناخن های طبیعی، استفاده از تکنیک ها کاشت ناخن باعث میشود بسیاری از مشکلات و نواقص آنها برطرف شده و در نهایت دست هایی بسیار زیبا داشته باشید. آموزش کاشت ناخن شامل جزئیات و مراحل متعددی می باشد که عبارتند از:

آموزش ابزارهای کاشت ناخن

هر اندازه در هر کسب و کار و حرفه به ابزارهای کامل تری دسترسی داشته باشید، نتیجه بهتری را دریافت می کنید. به همین دلیل قبل از ورود به جزئیات کامل کاشت ناخن، لازم است ابزارهای آن را معرفی کنیم. اصلی ترین ابزارهای مورد نیاز برای این کار عبارتند از:

 • انواع سوهان برقی و دستی
 • انواع سر سوهان الماسه، شنی، سرامیکی و…
 • ست مانیکور از قبیل نیپر، عقب زن، سوهان دستی مانیکور و….
 • قلم های مخصوص کاشت پودر و ژل
 • قالب
 • کاتر
 • دستگاه UV
 • ابزارهای طراحی ناخن

در میان ابزارهای فوق، سوهان و سر سوهان ها بیشترین کاربرد را دارند و برای زیر سازی و از بین بردن ناهمواری ها روی ناخن طبیعی و ناخن کاشته شده بعد از قرار گرفتن مواد استفاده میشوند. ست مانیکور نیز برای عقب زدن کوتیکول و پوست های اضافه روی صدف ناخن مورد استفاده قرار میگیرند.

آموزش زیر سازی

پس از شناخت ابزارها و آشنایی با نحوه کار آنها، دومین مرحله که زیرسازی می باشد را می توانید انجام دهید. در زیر سازی تمرکز اصلی بر روی از بین بردن چربی صدف ناخن و ایجاد خط و خش برای موادگذاری است. به همین دلیل ابتدا با سوهان باید لبه بیرونی ناخن را مرتب کرد سپس روی سطح ناخن خط و خش های سطحی ایجاد کرد. این خراش ها باعث میشوند تا مواد بهتر به صدف اصلی بچسبند. علاوه براین، سوهان کشیدن بیش از اندازه صدف ناخن باعث آسیب به ناخن و ازبین رفتن کراتین روی آن میشود. به همین دلیل در دوره های تمام استانداردهایی که باید در این زمینه رعایت شوند، ارائه خواهند شد.

آموزش تیپ گذاری

آموزش تیپ گذاری بصورت زیر می باشد:

 • تیپ مناسب را با توجه به تکنیک مورد نظر برای کاشت ناخن انتخاب کنید. (تیپ ها دو حالت شیشه ای و شیری دارند)
 • روی سطح ناخن را با سوهان کاملا صاف و هموار کنید تا برجستگی های آن از بین بروند.
 • با تجهیزات مانیکور کوتیکول های اضافه در اطراف صدف ناخن را به عقب حرکت دهید و سپس آنها را جدا کنید.
 • تیپ مناسب با اندازه و فرم صدف طبیعی ناخن را انتخاب کنید.
 • لبه پایین تیپ را چسب زده و آن را در لبه ی آزاد ناخن قرار دهید.
 • با سوهان کاغذی روی تیپ بکشید تا مرز بین تیپ و صدف طبیعی ناخن از بین برود.

توجه داشته باشید که تیپ برای ایجاد فرم بهتر و رفع انحرافات ناخن طبیعی و همچنین بلندتر شدن قد ناخن مورد استفاده قرار میگیرد. بعد از قرار گرفتن تیپ می توانید قد و فرم آن را با کاتر و سوهان تغییر دهید. این تیپ ها در قسمت ابتدایی ناخن طبیعی نصب میشوند و با ناخن مصنوعی کاملا تفاوت دارند.

آموزش مواد گذاری روی ناخن

به عنوان سومین مرحله ی آموزش کاشت ناخن می توان به مواد گذاری اشاره کرد. با توجه به اینکه چه تکنیک و روشی را برای کاشت ناخن انتخاب می کنید، نوع مواد و مقدار آنها متفاوت است. با ابزارهای مخصوص مقدار مناسبی از مواد را برداشته و روی صدف ناخن طبیعی قرار دهید.

آموزش سوهان کشی در کاشت ناخن

پس از اینکه مواد روی ناخن قرار داده و خشک شد، باید ناهمواری ها و مواد اضافه کاملا از بین بروند. در این مرحله از سوهان و سرسوهان های مخصوص استفاده میشود. علاوه بر از بین بردن ناهواری ها، در این گام به ناخن ها فرم داده میشود. با توجه به حالت طبیعی انگشت ها و سلیقه مشتری در این مرحله فرم و حالت ایده آل را با سوهان دستی برای ناخن ایجاد کنید.

به عنوان آخرین مرحله در کاشت ناخن می توان به طراحی اشاره کرد. البته طراحی همیشه روی ناخن ها انجام نمیشود و بر حسب سلیقه مشتری این کار صورت می گیرد.

آموزش کاشت ناخن با پلی ژل

از دیگر روش های بسیار پرطرفدار برای کاشت ناخن می توان به استفاده از پلی ژل اشاره کرد. پلی ژل ترکیب پودر و ژل است که به صورت تیوپی یا کاسه ای در بازار موجود می باشند. لازم است بدانید که مراحل آموزش کاشت ناخن با پلی ژل تا مرحله تیپ گذاری یا فرمرگذاری شبیه به کاشت پودری می باشد. تنها تفاوت در نوع مواد و شیوه خشک شدن آنها می باشد.

 • بعد از قرار دادن تیپ و سوهان زدن و از بین بردن خط بین آن و صرف طبیعی ناخن ها، مواد ضد قارچ را روی ناخن بزنید.
 • سپس مواد ژله ای مخصوص را روی صدف ناخن و تیپ قرار دهید.
 • برای خشک شدن سریع مواد، ناخن ها درون دستگاه uv قرار دهید.

بعد از خشک شدن مواد با سوهان می توانید ناهواری ها را از بین ببرید و به ناخن فرم دهید.

آموزش کاشت ناخن با پودر

گام های آموزش کاشت ناخن با پودر شامل مراحل تیپ گذاری می باشد و بعد از آن از پودرهای مخصوص استفاده میشود. مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد:

 • پس از آماده سازی صدف ناخن و مانیکور و سوهان کشی، تیپ را روی ناخن نصب کنید.
 • برای جلوگیری از رشد قارچ و آسیب به ناخن های طبیعی مواد ضد قارچ باید روی ناخن و گوشه های آن استفاده شود.
 • یک لایه پرایمر برای ایجاد چسبندگی روی تمام سطح ناخن بزنید.
 • سپس قلم مخصوص را به لیکویید آغشته کرده و پودر را برمیدارید و روی ناخن میگذارید و به حالت ضربه ای روی ناخن مواد را پِرِس کنید.
 • در آخرین مرحله با سوهان سطح مواد را صاف کنید وشیپ ناخن را به دلخواه مشتری دربیاوردید.  
دوره کاشت ناخن

آکادمی استاد شیدا اشتیاقی به عنوان یکی از معتبرترین مراکز در زمینه خدمات زیبایی و پوست و مو و عروس، دوره های آموزش کاشت ناخن را نیز ارائه می دهد. این دوره ها از صفر تا صد به صورت کاملا حرفه ای زیر نظر اساتید با تجربه و دارای مدرک بین المللی در کرج برگزار میشوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری دوره ها و قیمت و سرفصل ها می توانید از طریق راه های ارتباطی پایین صفحه با سالن زیبایی عروس رومینا تماس بگیرید.

 • انواع سوهان برقی و دستی
 • انواع سر سوهان الماسه استوانه و استوانه ای سر گرد
 • ست مانیکور از قبیل سر سوهان، نیپر و عقب زن و غیره
 • قلم هی مخصوص از جمله وان بال، تخت
 • قالب
 • کاتر
 • دستگاه UV
 • ابزارهای طراحی ناخن

تنها تفاوت در نوع مواد و شیوه خشک شدن آنها می باشد.


برچسپ ها:
استاد شیدا اشتیاقی
بهترین آرایشگاه کرج
بهترین سالن کرج
سالن زیبایی عروس رومینا
سالن های زیبایی

ارسال دیدگاه